Звільнення директора департаменту містобудування Анатолія Жука визнали законним


Харківський апеляційний  суд підтвердив правомірність звільнення Володимиром Войтенком директора департаменту містобудування Сумської міськради Анатолія Жука. Йдеться про події 4 серпня цього року. Тоді Войтенко підписав розпорядження про звільнення Жука, якого за день до цього поновив на посаді. Звільнив, через те, що останній не перебував на робочому місці попередні 2 дні.

Володимир Войтенко, заступник Сумського міського голови,  говорить: “Рішення суду я підтримую. Він скасував рішення сумського райсуду. З цього витікає, що моє рішень про звільнення було законним. Людина  не була на робочому місці 2 дні. І тоді, коли ми з ним спілкувалися , він мені заявив, що не збирається виходити виходити на це робоче місце. Ну я його і звільнив”.

Представник звільненого директора департамету містобудування та земельних відносин Анатолія Жука Юрій Ломака говорить: “Логічним є те, що  особу зранку поновлюють на посаді, а після обіду звільняють, через те, що вона прогуляла  2 і 3 серпня. Ми вважаємо, що такі висновки є нелогічними, суперечать закону і тому будемо оскаржувати дане рішення до касаційного суду”.

Це 7 звільнення  Анатолія Жука за 2 роки. Наразі, відносно першого заступника міського голови Сум Володимира Войтенка, який підписував розпорядження про звільнення, прокуратура  направила до суду обвинувальний акт. Віце-мера звинувачують у грубому порушенні законодавства про працю. Нагадаємо, департамент містобудування та земельних відносин почали ліквідовувати з 27 січня цього року. З того часу працівники через суд поновлюються на посадах.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь