Жіноча «Барса» виграла домашній турнір


У Сумах на полі футбольного центру «Барса» м’яча ганяли дівчата. Хто став переможцем турніру, присвяченому Дню Конституції.

Володимир Ісаєв,  голова комітету жіночого футболу ФФС говорить: «З’явилася ідея зібрати команди не тільки з Сумської області та й зони АТО. У нас представляють п’ять команд – «Кристал» Низи, «ДЮСШ» Велика Писарівка, «Явір» з Краснопілля, «Барса» Суми, «Луганочка-Спартак» з Луганська».

Турнір зацікавив не лише команди-учасниці, але і професіоналів. Головний тренер харківського «Житлобуду-2» Євген Погорєлов уже кількох футболісток «взяв на олівець».

Микола Нікішин,  голова асоціації жіночого футболу Луганської області: «Не вперше сюди приїжджаємо. І приємно постійно бачити радісні обличчя дітей, тренерів, котрі готують ці команди для участі».

У підсумку його команда посіла на турнірі третє місце. Набравши в чотирьох іграх чотири очки, луганчанки за додатковими показниками обійшли «Явір». По 10 очок набрали сумська «Барса» і ДЮСШ із Великої Писарівки, але за рахунок кращої різниці «забитих/пропущених» головний трофей турніру здобули сумчанки.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь