Запитай Живицького — звіт керівника апарату Сумської ОДА у прямому ефірі

Запитай Живицького — звіт керівника апарату Сумської ОДА у прямому ефірі на телеканалі UA:СУМИ

Уже цієї п’ятниці, 23 березня, о 19:20 відбудеться інтерактивний звіт Дмитра Живицького у прямому ефірі #Звіти_наживо суспільного мовника у Сумській області — телеканалу UA:Суми. Протягом 52 хвилин Дмитро Живицький звітуватиме про результати роботи за 2017 рік та відповість на запитання громадян та журналістів.

Поставити своє питання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Живицького, в коментарях до цієї новини, а також до публікації на нашій сторінці у Facebook. Крім цього питання прийматимуться в прямому ефірі, поставити їх можна, зателефонувавши до студії за номером (0542) 617-107.

«Завдання суспільного мовника – створити майданчик для дискусій, залучити громаду до обговорення важливих для регіону питань. Тому й формат обрано саме такий – не доповідь чи набір статистичних даних, а інтерактивне інтерв’ю з посадовцем у форматі звіту за певний період роботи.

З огляду на обставини (це відпустка голови ОДА Миколи Клочка й лікарняний мера Олександра Лисенка), першим звітує керуючий справами Сумської ОДА Дмитро Живицький», – коментує продюсер Сумської філії НСТУ, Оксана Кириленко

#Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО. Він покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.
Такі інтерактивні звіти заплановані щомісяця до кінця року за актуальними на цей час темами:

Березень — мери/голови ОДА (за минулий рік)
Квітень — департаменти культури
Травень — організація оздоровлення дітей
Червень — ремонт доріг
Липень — голови ОТГ, мери малих міст
Серпень — реформа освіти
Вересень — медична реформа
Жовтень — початок опалювального сезону
Листопад — бюджети міст
Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

Цієї п’ятниці міський голова Олександр Лисенко не може взяти участь у звітуванні, тож він зможе скористатися своєї нагодою презентувати результати свої роботи за 2018 рік уже в грудні.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь