Заммера Сум затримали для примусової доставки в суд (ОНОВЛЕНО)

Заммера Сум затримали для примусової доставки в суд. Заступника міського голови – Володимира Войтенка Нацполіція Сумщини затримала у місті Чорноморськ, Одеської області, там він був у відрядженні.

Володимир Біденко, старший інспектор ГУ Нацполіції Сумщини говорить: «Виконуючи ухвалу Охтирського міськрайонного суду працівники Охтирського відділу поліції на цей час здійснюють процедуру примусового приводу для участі в судовому засіданні першого заступника міського голови Володимира Войтенка».

Ігор Задоренко, перший заступник прокурора Сумської області сказав: «5 разів розглядалася справа про відсторонення. Не може зараз бути такого зухвалого ставлення до правосуддя. Це зволікання. Ми не можемо цього допустити. Кримінальне провадження направили в Охтирський суд, щоб підозрюваний не міг говорити, що той або інший суддя має до нього якесь неправильне ставлення».

До прокуратури прийшли звільнені працівники департаменту містобудування. Саме через їх звільнення Войтенка підозрюють у порушенні законодавства про працю.

Віталій Глянцев, голова незалежної профспілкової організації департаменту містобудування та земельних відносин Сумської міської ради каже: «Всі працівники, які були звільнені прийшли почути про затримання Войтенка, ми хотіли почути й Сумського міського голову».

Більше ніж через півгодини до людей вийшов міський голова, який теж приїхав на брифінг прокуратури. Нам відповів, чому у відрядження в Одеську область відправив саме Войтенка.

«Це відрядження планувалося раніше. Це відрядження мав отримати Степан Пак. Він у відпустці за сімейними обставинами. Інший мій заступник зламав руку. Волонтирець проводить конкурси. Тому поїхав Войтенко», – говорить Олександр Лисенко.

Із самим Володимиром Войтенком нам зв’язатися не вдалося, чоловік слухавку не взяв. Завтра Володимир Войтенко має бути в Охтирському районному суді, засідання призначене на десяту ранку. Нагадаю, напередодні за неявку Володимира Войтенка та його захисника на засіданнях, Охтирський районний суд оштрафував його на 2 тисячі 900 гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь