З 1 квітня обмежується рух великогабаритних вантажівок на дорогах області

У Службі автомобільних доріг у Сумській області повідомляють про введення такого у весняний період. У зв’язку із деформаціями дорожнього покриття та з метою збереження його від подальшого руйнування. Діятиме обмеження для авто з осьовим навантаженням понад 7 т на вісь – на дорогах державного значення та понад 5 т на вісь на всій мережі доріг місцевого значення. Обмеження діятимуть з 1 по 30 квітня. Єдина дорога, яку залишають без обмежень – це дорога національного значення.

«Кіпті-Глухів-Бачівськ – це та автомобільна дорога, яка пролягає через Кролевецький і Глухівський райони. Це пов’язано з відтаванням ґрунтів і відповідно несуча спроможність, основи під автомобільним дорогами вона зменшується усі це прекрасно розуміють, – це ті явища які дають від’ємну дію на їхню спроможність. У зв’язку з введенням обмеження це не значний термін під час якого користувачі можуть використовувати по грузопідйомності менші автомобілі, а можливо ділять той вантаж, який вони перевозять», – повідомив заступник з експлуатаційного утримання автодоріг служби автомобільних доріг у Сумській області Олексій Коноз.

Такі заходи проводять щорічно. Контролювати виконання правил має управління «Укртрансбезпеки» у Сумській області. Ми намагались дізнатись у них, як саме перевірятимуть вантажівки та чи затримали когось у попередніх роках, та протягом двох днів за вказаним на сайті номером керівника управління телефон не відповідав.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь