Ярмарок для допомоги онкохворим дітям організували в сумській школі №4

Гроші, зібрані від продажу солодощів та хенд-мейду, передадуть пацієнтам відділення онкології та гематології сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

«Діти поприносили іграшки, якими не граються, книжки, випічку, яку готували разом з батьками», – розповіла продавчиня Валентина Сорокіна.

«Я купила сьогодні багато кексів, багато купувала, тому що я хочу,щоб гроші пішли на лікування дітям, яким вони потрібні», – поділилася Діана Поспєлова.

«Я сьогодні купила печиво, кекси та цукерки,об допомогти двом хлопчикам», – розповіла учениця школи Ніколь Носова.

Хлопчики, гроші на лікування яким збирали на ярмарку, зараз перебувають у відділенні онкології та гематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Ростислава щойно перевели в палату з реанімації. Потрапив сюди 1-го жовтня, у відділенні зустрів третій День народження . Діагноз  хлопчика – гострий лімфобластний лейкоз. Такий самий діагноз у його сусіда в палаті – Тихона з Кролевця. Хлопчика  привезли у відділення кілька днів тому у важкому стані.

 «Діти лікуються за рахунок державного бюджету, це дороговартісне лікування, допоміг благодійний фонд «Відень», але терапія супроводу потребує теж достатньої суми грошей у батьків: шприци, системи, ніфроксазид, бісептол, один із хлопчиків мав ускладнення після МРТ-діагностики», – розповіла завідувачка відділенням онкології та гематології СОДКЛ Ліана Нікітенко.

У підсумку на ярмарку учні початкової школи спільно зі старшокласниками зібрали близько 12 тисяч гривень.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь