Відтермінування реконструкції манежу не вплине на ЦОП

Відтермінування реконструкції манежу – не вплине на створення Східного Центру олімпійської підготовки легкоатлетів. Про це сказав новообраний директор установи Віталій Корж. Почати реконструювати манеж мали б у жовтні цього року. Відклали роботи до наступного року – у двох тендерах не визначили переможців. Сумський ЦОП має запрацювати з 1 січня 2018 року.

Віталій Корж,  в.о. директора центру олімпійської підготовки легкоатлетів, говорить: «На створення ЦОПу воно ніяк не впливає. Звичайно, добре було б, якби доріжки були від реконструйовані. Але маємо, що маємо. Для нас це трішки гірше, але все добре. Тренування йдуть згідно плану. Наші сумські спортсмени тренуються, спортсмени ЦОПу з нового року запланований збір, який буде проходити у Сумах. В ньому будуть наші спортсмени ті, які потрапили до центру. Тобто це і сумчани, і харків’яни».

Усього вихованців буде близько 30-ти. Це спортсмени, які посідають 1-6 місця на чемпіонатах України у своїх вікових групах: юнаки, дівчата, юніори та молодь. Штат укомплектований повністю, за винятком трьох посад тренерів. Перший збір планують у 10-х числах січня. Нагадаю, що на перший рік роботи ЦОПу мають виділити 11 мільйонів гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь