Вдруге відклали розгляд судової справи депутата облради Володимира Поцелуєва

Сьогодні у Зарічному райсуді Сум мали розглянути протокол, який склали на депутата сумської облради Володимира Поцелуєва патрульні. Депутат на засідання не з’явився, його захисник повідомив, що той знаходиться у відрядженні. Також, захисник Володимира Поцелуєва клопотав про перенесення засідання суду.

“Я хотів би ознайомитись з матеріалами справи які наявні, зробити фотокопії цих матеріалів, а з матеріалами фото і відео фіксації я ознайомлюся в підрозділі патрульнох поліції Сумської області” – сказала Олег Лопаткін, захисник Володимира Поцелуєва.

“Не маю права наполягати на дослідженні диску, який долучений до матеріалів в даному випадку і сьогодні, тому що в нас відсутня особа стосовно якої складено адмінпротокол і від неї надійшло клопотання про відкладення розгляду справи. Якщо ми почнемо досліджувати диск, то це буде дослідження доказів у відсутність особи, яка попросила відкласти розгляд, що може бути розцінене як порушення права на захист” – сказала Ірина Клімашевська, суддя Зарічного районного суду м. Суми.

Засідання відкладають вдруге, минулого разу зробили це через те, що Володимир Поцелуєв на знайшов собі адвоката. Наступного разу суд збереться 7-го лютого. Нагадаю, 27 грудня на вулиці Прокофєва, патрульні зупинили автомобіль Тойота, за кермом якого був Володимир Поцелуєв. За інформацією речника патрульної поліції області Олега Сологуба, патрульні запропонували водію пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння, той погодився на медичне обстеження. Лікарський висновок зафіксував у нього стан алкогольного сп’яніння.  Тоді патрульні склали на водія адмінпротокол.  Якщо у суді вину чоловіка доведуть, йому загрожує штраф – 10 тисяч 200 гривень з позбавленням права керувати автомобілем впродовж року. Додам, Володимир Поцелуєв  – депутат  Сумської обласної ради сьомого скликання, обирався за списками Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», є членом цієї партії, він медик за фахом, із 2003-го року працює головним лікарем Сумської центральної лікарні.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь