У виконкомі Сумської міської ради ротації

У складі виконкому відбулись зміни. З нього вивели Володимира Лугового і ввели Олександра Лазаренка. Проголосували все це на сесії депутати. І перший, і другий – представники ВО «Свобода». Володимир Луговий сьогодні слухавку не брав. За словами Олександра Лазаренка, делегувала його до виконкому партійна організація.

“Міська рада майже одноголосно підтримала, так як Володимир Луговий за сімейними обставинами не може виконувати свої обов’язки у виконавчому комітеті. Якими питаннями я буду опікуватися у виконавчому комітеті, я не готовий відповісти”, – повідомив він телефоном.

Усього нині у складі виконкому 17 осіб, у тому числі Юлія Воропаєва. Жінка у листопаді минулого року писала заяву про неможливість виконувати обов’язки члена виконкому, бо мешкає у Києві, втім її досі не розглянули.

Юлія Воропаєва, член виконкому Сумської міської ради: “Мені це не дуже подобається, тому що заява була написана, всі члени виконкому знають: чому і куди я поїхала, і що я не можу їздити в Суми на засідання і приймати рішення. Я знаю, що громадські організації висували свої кандидатури, але заява не розглядалася”.

Олександр Лисенко, Сумський міський голова: “Звернення було зразу від ВО «Свобода» – вивести Лугового і ввести наступну кандидатуру від молоді. Зараз ми звернулися до молоді, щоб надала нам пропозицію – кого замість Воропаєвої – або волонтера, або молодь. Поки що вони обговорюють. Як буде кандидатура, обов’язково розглянемо також і по Воропаєвій”.

Олександр Лазаренко – один із членів «Чорного комітету» – громадської ініціативи, поява якої припадає на часи Віктора Януковича, і діяльність якої була спрямована на спротив режиму екс-Президента. Він також один із тих, кого у 2013 році Зарічний районний суд засудив у так званій «трафаретній справі».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь