У Сумах завершився легкоатлетичний чемпіонат

Протягом двох днів у сумському манежі тривав чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

У перший день змагань атлети Сумщини здобули дві «золоті» та чотири «бронзові» медалі. «Золото» в активі Ігоря Гончаренка (спортивна ходьба, 5 км) та Ярослав Демченка (біг, 400 метрів). «Бронзу» здобули Микола Рущак (спортивна ходьба, 5 км), Анастасія Лукашевич (біг, 2 км), Віталій Опанасенко (ядро), Євген Швець (біг, 60 метрів з бар’єрами). Сьогодні «золоту» медаль в скарбничку збірної додав Ярослав Демченко. Цього разу у бігові на 200 метрів.

Двоє сумчан сьогодні вийшли на старт у бігові на три тисячі метрів – це Олександр Штепний та Кирило Юрченко. Скласти конкуренцію суперникам у боротьбі за місце на п’єдесталі пошани сумчани не змогли – Кирило фінішував шостим, Олександр показав сімнадцятий час на фініші.

Закривали другий змагальний день і чемпіонат в цілому естафетами – змагались спортсмени на дистанції 4х200 метрів. У юніорок сумська четвірка – Катерина Стадник, Анна Цибульник, Анна Мельник та Вікторія Луніка – у своєму забігу фінішну стрічку перетнула другою. А у підсумковому протоколі сумський квартет на четвертому місці. Команді Львівщини, яка здобула «бронзу», наші дівчата програли 72 сотих секунди.

“Ми зробили все, що в наших силах. Зазвичай ми бігаємо з іншими дівчатами. А оскільки ми перший раз бігли разом, таким складом – то це краще, ніж ми очікували”, – говорить Анна Цибульник.

Закрили чемпіонат естафетою 4х200 метрів у юніорів. Сумщину у третьому забігові представляли Максим Штакін та три Олександра – Карпенко, Погорілко та Гринь. У заключному забігу чемпіонату сумчани перетнули фінішну стрічку третіми. При цьому щоб піднятися на п’єдестал пошани хлопцям забракло 21 сотої секунди. Саме на стільки їх випередила у першому забігу команда Тернопільської області.

«Трошки сил не вистачило. Після зими – такий період, що тренування важкі. Хтось хворів, хтось не тренувався зовсім. Я сам то хворів», – сказав Олександр Карпенко.

У підсумку збірна команда Сумщини посіла шосте місце у заліку областей.

У змаганнях семиборців вихованець білопільської спортшколи імені Юрія Білонога Дмитро Жаровський посів восьме місце.