У Сумах стартували безкоштовні дворічні курси англійської мови

У Сумах в Розумному хабі, що працює на Кузнечній, 2 представили програму з вивчення англійської мови для дітей учасників збройного конфлікту на Сході та з малозабезпечених сімей. Навчання – безкоштовне. Програма навчання розрахована на два роки.

Ця програма призначена для дітей від 13 до 15 років.  Вони навчатимуться англійській мові, а також американській культурі, традиціям та історії США. Ще є декілька місць для потенційних учасників цієї програми“, – говорить аташе з питань вивчення англійської мови посольства США в Україні Джон Сілвер.

До організаторів надійшло понад 100 анкет. З них обрали – 13. 7 місць мають – вакантних.

Приймаються діти у яких середній бал навчання не менше 8 з 12 можливих. Рівень англійської може бути й не таким високим. Потрібно подати мотиваційний лист, копію свідоцтва про народження, рекомендацію від викладача англ мови й рекомендацію від самої школи. Також, ще будуть набрані 6-7 резервних учасників, на випадок того, якщо хтось вийде з програми”, – директор міжнародної організації “Project harmony” Андрій Гайдамашко.

Заняття з англійського проводитимуть у Розумному хабі, а також в обласній бібліотеці. Зустрічатимуться 2-3 рази на тиждень.

“За цією програмою з дітьми працюватимуть два викладачі, які пройшли відбір в Американському консульстві. Програму будують саме з двома вчителями. Це не тільки для того щоб вони могли підміняти один одного, а ще й тому, що концепція полягає в тому, щоб діти адаптувалися до різних особистостей. Цілих два роки будемо працювати, будемо виходити в різні місця, адже крім навчання мові у нас велика культурна програма”, – каже викладачка англійської мови Римма Миленкова

Захід відбувається у рамках програми Access. Фінансується держаним департаментом США. У 2018 р. участь у програмі беруть 385 учнів віком 13-15 років. Це 19 груп у 16-ти містах України.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь