У Сумах почали слухати молодіжні громадські проекти

Cьогодні у Сумах представили першу чергу проектів, які розроблені громадськими організаціями у сфері роботи з дітьми та молоддю. На фінансування з міського бюджету претендує 22 проекти.

“Проект полягає у тому, щоб надати дітям зі шкіл Сум можливість реалізувати свої здібності в біологічних науках. Сам табір буде базуватися на біостаціонарі «Вакалівщина» у 28 км від Сум. Приблизний час перебування дітей в таборі буде десь 10 днів в червні місяці, приблизна кількість дітей, яких буде приблизно 40 чоловік,” – каже про свій проект Андрій Лукьянов, представник Молодіжної організації “Січ”.

Ірина Пархоменко, представник ГО “Молодіжна педагогічна освіта”: “Сьогодні я представляю проект, який є не новий, є традиційний. Ми з цим проектом працюємо уже 4 роки, починаючи з 2016 року. Він називається «Я розповім тобі про Суми». У цьому році ми пропонуємо дуже цікаву інтерактивну краєзнавчу гру про наше місто. Щодо кошторису проекту – він складає 32 тисячі гривень, левова частина піде на поліграфію, на виготовлення цієї настільної гри”.

“Сьогодні перший день розгляду проектів, ми поділили на дві частини, щоб не займати часу у людей, сьогодні буде розглянуто 12, і ще будемо розглядати 2 січня, і там уже буде вирішувати, які проекти проходять, а які не проходятьВзагалі просять з міського бюджету 1,5 млн., міським бюджетом виділено на розгляд громадських організацій по минулим рокам скільки освоєно, бо деякі організації відмовлялися від проведення, то це 400 тисяч,” – каже заступник міського голови Віра Мотречко.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь