У Сумах підвищили тариф для ТОВ “А-Муссон”

Підвищили тарифи на вивіз сміття. На 22 відсотки, це у  середньому на дві з половиною гривні. Голосували за питання ціни на сміття на позачерговому виконкомі.

Діючий тариф для людини для багатоповерхівок 10,85 стане 12, 31. Тобто на 2, 46. У середньому 22, 6 відсотки.  На сьогоднішній день діє тариф 53 гривні 84 копійки для багатоповерхових будинків – це ТПВ. Скорегований тариф  – 66,72. Для бюджетних організацій  48,25,  скорегований 61,03. Інші споживачі 74,83 діючий і 87,79 скоригований”, – говорить Олександр Юхновський, економіст ТОВ “А-Муссон”.

“У зв’язку з тим, що кількість закладеного в тариф і кількість зданого на полігон за 2017 рік різниться майже втричі немає про що говорити про коригування тарифів”, – говорить Андрій Фролков, голова громадської експертної комісії з питань бюджету.

  Рішення підтримали 10 членів виконкому. Двоє утрималися. Це  Альона Дмітрєвская. Вона  коментувати свою позицію не захотіла, утримався і  Олександр Байдак.

“На сьогодні я не відчуваю того, що А-Муссон робить наше місто кращим. По моєму  особистому майданчику я цього не відчуваю, там де я мешкаю”, – говорить член виконкому Олександр Байдак. 

 Діяти нові тарифи мають почати через 15 днів після опублікування на сайті міськради. Нагадаю, 20 березня виконком підвищив тариф  для ТОВ «Сервіс ресурс» також на 22 відсотки. Того дня питання тарифу для А-Муссону зняли з розгляду.     

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь