У Сумах оголосили тендер на закупівлю тролейбусів

  22 мільйона 480 тисяч гривень з міського бюджету планують витратити на закупівлю 4 нових тролейбусів у Сумах – таке оголошення про тендер на ресурсі публічних закупівель «Прозорро» опублікувало комунальне підприємство «Електроавтотранс».

 “До 3 березня будуть подані пропозиції і з 3 березня ми будемо перевіряти учасників на цей тендер. На жаль, у цьому році дуже суттєво здорожчав транспорт. По тім комерційним пропозиціям, але ми вийшли з меншою ціною від тіх комерційних пропозицій, сподіваємося , що у нас будуть учасники технічні характеристики всі ті ж: відеонагляд, GPS, низькопольні, тобто технічні характеристики суттєво не змінювались,” – каже директор “Електроавтотрансу” Віталій Однорог.

Згідно оголошення планується закупити тролейбуси по ціні у 5 млн. 620 тис. грн.

“Та ціна, яка там вказана як очікувана, вона навіть дещо більша ніж та, за яку в останні місяці міста отримували тролейбуси. Тобто Херсон зараз отримав за 5,3 млн. «Богдани» тролейбуси купує такі, як у вас є, Чернігів взагалі за 4,96 млн. отримав «Барвінки» теж у вас такі вже є. Щодо характеристик, то там є, тобто вони написані під 12-ти метровий тролейбус, тобто односекційний. І в ньому є деякі пункти, які обмежують коло потенційних учасників, тобто не всі зможуть запропонувати свої тролейбуси. Прийняти участь може, скоріш за все, «Богдан», якщо його влаштує термін поставки, можливо «ЧАЗ», якщо вирішить питання з підвіскою, і «Літан», який пропонує тролейбуси «Дніпро»,” – каже експерта аналітичного порталу «ALLTRANSUA» Іван Черниш.

  Нагадаємо, що останній раз тролейбуси для «Електроавтотрансу» закупляли за кошти міського бюджету минулоріч. Тоді придбали 4 тролейбуси виробництва Чернігівського автозаводу за  20 мільйонів 440 тисяч гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь