У Сумах навчатимуть соціальному підприємництву

Соціальному підприємництву навчатимуть у Сумах. Це бізнес, метою якого є вирішення різних соціальних проблем. Навчальний процес стартує у квітні. Розрахована програма  як на початківців, так і на вже діючих бізнесменів, віком від 18 років.

” Мені ще тільки 17 років, але, тим не менше, в майбутньому я хочу відкрити свій бізнес і я хочу, щоб частина цього бізнесу була – соціальна робота. Тобто, я не хочу, щоб цей бізнес приносив дохід лише мені. Я хочу, щоб цей бізнес приносив якусь користь і суспільству теж”, – розповіла сумчанка Владислава.

« Ми знаємо, що є підприємництво і ми знаємо, що є соціальна сфера, якою займається держава. А от поєднати бізнес і соціальну сферу – це доволі таки цікаво. І займатися підприємництвом у цій сфері. Тобто, хотілось би дізнатися більше і, можливо, придумати якийсь бізнес-проект у цій сфері і його реалізовувати», – каже сумчанин Роман.

Навчатиме соцпідприємництву Українська соціальна академія. За два роки існування програми, навчання організували у п’яти містах України. У Сумах – вдруге. Цього разу термін освітнього курсу – 5 місяців: ” Це цінності, бізнес-моделювання, маркетинг, HR, стратегічне планування. Після того, як закінчується 5-модульне навчання, ці проекти мають менторську підтримку, тобто за кожним проектом буде закріплений ментор, або кілька, які будуть давати індивідуальні консультації для того, щоб доопрацювати бізнес-план. І, власне, фіналом програми буде “демо”-день, коли будуть презентуватись проекти, не тільки “пітчинг”, а ще й здаватимуть контрольну роботу – «бізнес-план». І, власне, на цьому “демо”-дні можна буде як знайти собі інвестора, так і продовжити участь в інших програмах», – каже керівник програми соціального підприємництва Наталія Болібрух.

” Соціальне підприємництво допомагає підприємницькими інструментами вирішувати або пом’якшувати дійсно соціальні проблеми, які існують в Українському суспільстві. Мене надихають просто історії людей, наших випускників, які з нами вчилися і сьогодні розповідають свої успішні історії. І, буквально, подорожуючи до вас, мав змогу говорити з однією з наших випускниць, яка є дизайнером. Їй подобалося малювати одяг. Зараз вона малює шалики і бабці з її під`їзду їх в’яжуть, що дозволяє відповідно продавати і забезпечувати якийсь сімейний бюджет цих жінок, який, як знаємо, що кожна копійка важлива до їх пенсії», – каже Михайло Мельник, директор Української Соціальної Академії (м.Київ)

Навчання у школі соцпідприємництва  є  безкоштовним. Зареєструватися можна на сайті Української Соціальної Академії до 7-го березня включно.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь