У Сумах комунальники скидають сніг із дороги у річку

Із дороги у річку. Так прибирали сніг на мосту, що веде на проспект Шевченка у Сумах учора.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Олег Кривцов. Відео того, як працювали люди у помаранчевих жилетах, надіслали його знайомі. Чоловік говорить: “Перша моя реакція, коли я побачив ці фото, на мій погляд, це якийсь злочин і неподобство, навіть не знаючи законодавство, будь-яка людина розуміє, що брудний сніг кидати у річку, яка і там ледь-ледь виживає, це неприпустимо,тому я і сприяв оприлюдненню цього факту“.

Сьогодні на цьому місці сніг не прибирають.В інспекції благоустрою повідомили – комунальників попередили про відповідальність. Начальник інспекції з благоустрою Руслан Голопьоров говорить: “подібні випадки, якщо будуть ще зафіксовані, то будуть притягнуті до адмін. відповідальності. Вказівки такої не давали, це була ініціатива самих працівників. Якщо це виконують працівники, то штраф від 340 гривень до 1360-ти, а, якщо за вказівкою керівництва, то на нього буде складений протокол і штраф від 850 до 1700. Правилами благоустрою  передбачено, що вивезення снігу має бути у відведені для цього місця, на сьогоднішній день такі місця не визначені, вивозиться сніг у район ДСК, але місця для складування снігу у місті не визначені”.

Аби дізнатись, чи забруднили снігом із дороги цю територію, треба взяти проби води (коли все розтане). Підуть за нею, якщо хтось напише заяву, розповіли в екологічній інспекції. Ірина Кашпур зазначила: ” Фактично без заяви ми не можемо проводити, бо ми до суб’єкта господарювання прийти безпідставно ми не можемо. Якщо встановлюється забруднення річки, то є і штрафні санкції – це від 85 до 136 гривень . Сніг тане, і все це, стікаючи по місту, через ливневі каналізації все одно потрапляє до водних об’єктів. Система очистки поверхневих зливових та талих стічних вод, які відводяться з території міста, фактично відсутня”.

За інформацією патрульної поліції, проспект Шевченка – одна з головних вулиць Сум, із жвавим рухом. Річка Сумка – є притокою Псла. Чистили міст учора працівники «Шляхрембуду». Директор підприємства Олександр Вегера телефоном підтвердив, що це їхні працівники займалися чисткою тротуарів від снігу на проспекті Шевченка, а за коментарем скерував до головного інженера Ігоря Сидоренка – той впровдож дня слухавку не брав.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь