У Сумах грали у хокей

Хокейна субота у Сумах – на майданчику стадіону «Авангард» зіграли три матчі двох хокейних турнірів.

У матчі першої ліги чемпіонату області з хокею сумські «Бобри» приймали хокейний клуб «Ромни» і поступились супернику з рахунком 2:3. Продовжився ігровий день у першій хокейній лізі матчем між хокейним клубами «Суми»-04 та «Коровинці». У першому періоді гості закинули у ворота господарів дві шайби – відзначились Віктор Шило та Анатолій Яременко. У другому сумські «містяни» зусиллями Володимира Щербакова одну шайбу відіграли. У третьому періоді знов відзначились хокеїсти «Коровинців» – гол Юрія Дудченка приніс їм перемогу з рахунком 3:1.

Турнірну таблицю першої ліги очолює «Охтирка-Нафтогаз». На одне очко від лідера (зігравши на гру більше за нього) відстають «Ромни». Ще на одне менше в активі «Коровинців». Четверту-шосту сходинки турнірної таблиці поділяють «Сумські Бобри», «Ворони» та «Суми»-04.

Ігровий день на майданчику стадіону «Авангард» продовжився матчем чемпіонату міста Суми у якому зустрічались ХК «Суми» та «Ворони». Рахунок у матчі відкрили «Ворони». А от перемогти вони не зуміли. Суперник на пропущену шайбу відповів вісьмома влучними кидками. Таким чином «Суми» святкують перемогу з рахунком 8:1.

Хокейний клуб «Суми» виходить на перше місце турнірної таблиці – з грою в запасі «містяни» на крок випереджають «Воронів». Нижче йдуть «Сумські Бобри» та «Суми»-04».