У Сумах дітей запрошують на безкоштовний 2-річний курс англійської

Стипендія на вивчення англійської мови.  У Сумах оголошують набір дітей віком від 13 до 15 років на програму  з вивчення англійської. Курс безкоштовний і  триватиме 2 роки. Про програму розповіла директор Громадського фонду «Суми» та координатор програми Олександра Мартиненко.

“21 дитина зможе отримати цю стипендію і провчитися 2 роки. Це буде поглиблення англійської мови. Вони будуть вчити і культуру сполучених штатів, будуть свої лідерські якості виховувати. Має бути ще літній табір. Подачу документів ми очікуємо до 16 вересня. Якщо раптом група не збереться – то ми продовжимо конкурс. Це більше на дітей малозабезпечених родин, для сімей переселенців, сімей військових”, – повідомила Олександра Мартиненко.

  Серед вимог до учасників середній бал успішності  – не нижче 8 з 12. Також потрібно написати мотиваційний лист. Детальну інформацію можна дізнатися на сторінці Громадського фонду у фейсбук. Заняття відбуватимуться у приміщенні  Розумного Хабу на Кузнечній 2-3 рази на тиждень. Розпочатися  планують з листопаду цього року. Захід відбувається у рамках програми Access. Фінансується держаним департаментом США.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь