У Конотопі помер чоловік, на якого впала льодяна брила

У Конотопі помер чоловік від удару брили. Сталося це сьогодні вночі на четверту добу перебування чоловіка в реанімації Конотопської ЦРЛ.

“Жінка наразі знаходиться у лікарні. За цим фактом ще третього лютого було відкрите кримінальне провадження за частиною другою статті 367 – це службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки в рамках чого з’ясовують всі обставини та причини даної трагедії. Слідчі дії наразі тривають, призначені експертизи за результатами яких буде прийняте відповідне рішення” – Марина Кльова, інспектор відділу комунікацій Нацполіції у Сумській області. 

Санкція статті  передбачає від 2 до 5 років позбавлення волі. Брат жінки, на яку впала буруля, Віктор Бочурський  говорить, що чоловіка поховають в Маріуполі, витрати на похорон пообіцяла взяти на себе Конотопська міська рада. Нагадаю, Подружжя  – 29-річний чоловік та 30-річна жінка потрапили до лікарні в неділю 3 лютого, після того, як на них впала буруля з даху будинку. Сталоця це на цьому місці, відео зняте на наступний день після події. Заступник Конотопського міського голови Тарас Омельченко 4-го лютого сказав, що вони почали службове розслідування, сьогодні на наші дзвінки він не відповідає. Відмовилися говорити з журналістами й лікарі Конотопської лікарні.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь