У Конотопі 52-річний чоловік помер від запалення легенів

У Конотопі від запалення легень помер чоловік. Йому було 52-два роки. Помер у лікарні сьогодні вночі – 29 січня. Захворювання спричинило ускладнення – запалення легень. Про це нам розказав завідувач відділом епіддосліджень Сумського лабораторного центру МОЗ України -Олександр Черняк.
Олександр Черняк, завідувач відділом епіддосліджень Сумського лабораторного центру МОЗ України, говорить: «Яка не щеплювалась відповідно. Запізно звернулась за медичною допомогою і померла людина сьогодні вночі, у Конотопі, від двостороннього запалення легень.
Коли людина хворіє 3-4 дні і у неї з’являється другий підйом температури. Тобто, коли пішла нормалізація, потім з’являється другий підйом температури – обов’язково треба до свого лікаря. Як правило, в нашій області, епідеміологічний процес активізується, ми як раз до нього підходимо – це лютий місяць».
Нагадаю, з початку року двоє людей померло від грипу – також у Конотопі. Їх смерть підтвердили лабораторно. Станом на 30 січня, усього на Сумщині, хворих на грип та ГРВІ – майже 1 300 людей, з них близько 820 – діти. Наразі навчання призупинили у 23 освітніх закладах на Сумщині. На карантин закрито всі 14 шкіл та школа-інтернат у Шостці. Також, частково дві школи у Конотопі та Ромнах, один Педколедж у Путивлі.
На кір на Сумщині хворіють 28 людей: 20 дорослих та 8 дітей. З них 18-ть – сумчани. За інформацією Олександра Черняка, вакцин проти кору – вистачає. Зокрема, для дітей та контингенту ризику – це вчителі, лікарі й інші, хто працює з великою кількістю населення. Для них вакцини закуплені за державні гроші. За бажанням, дорослі також можуть зробити щеплення за власні кошти. Вакцина коштує від 300 до 1000 грн.

фото: TopKONOTOP

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь