У хокейному чемпіонаті Сумщини змінився лідер

На хокейному майданчику стадіону “Авангард” у Сумах зіграли чергові матчі обласного чемпіонату з хокею.

Ігровий день у першій лізі чемпіонату області з хокею відкривали лідер та третя команда чемпіонату – «Охтирка-Нафтогаз» та хокейний клуб «Коровинці». Хокеїсти останнього відкрили рахунок в матчі у першому періоді. До перерви охтирчани відігрались. У другому періоді шайба двічі побувала у воротах кожної з команд і останній період суперники розпочали з рахунком 3:3. На початку третього періоду вперед вийшли «Коровинці». Вони ж під кінець матчу закинули п’яту шайбу у ворота охтирської команди. Ця шайба виявилась останньою у грі – 5:3 перемога хокейного клубу «Коровинці».

«Велика перерва. Два тижня відлиги. Думаю, трохи не в тих фізичних кондиціях підійшли до гри», прокоментував гру капітан охтирської команди Сергій Вівдиченко.

«Ми зібралися всі духом. Команда була налаштована тільки на перемогу. За нас приїхали вболівальники. Ну і нам потрібна тільки перемога. Все ж такі на третьому місці ми йдемо. Ну і вітаю нашу команду з перемогою», сказав після гри капітан команди з Коровинців Юрій Дудченко.

Продовжився ігровий день сумським дербі в якому зустрілись «Бобри» і «Ворони». На початку першого періоду останні повели у рахунку. Пропустивши першими «Бобри» у підсумку перемогли суперника. Матч завершився з рахунком 3:2 на їх користь.

У турнірній таблиці першої ліги «Коровинці» піднялись на перше місце. «Охтирка-Нафтогаз» опустилась на другу сходинку, хокейний клуб «Ромни» – на третю. «Бобри» обійшли «Воронів». Замикає турніру таблицю хокейний клуб «Суми»-04.

У неділю, 10-го лютого на майданчику стадіону «Авангард» зіграють три матчі. О 8:00 розпочнеться гра між «Бобрами» та «Коровинцями», о 10-тій – між «Сумами»-04 та «Ромнами, о 12-тій – між «Воронами» та «Охтиркою-Нафтогазом».