Трьох хлопців, що потрапили в аварію у Білорусі, санавіацією доправили до Сум

Хлопців супроводжували місцеві та столичні лікарі. Близько години на сумському летовищі на приліт дітей чекали чотири карети швидкої, спецтехніка рятувальників. Що сталось тоді хлопці не знають, розповів батько Артема Роговенка, який тоді був у авто.

«Всі, хто перебував у даному автомобілі спали нічого вони не можуть сказати. Це відбулося у 7 годині ранку, тому вони нічого не можуть сказати. Дуже важкий психологічний стан, декому сниться сама аварія, безпосередньо. Це потрібен час для реабілітації десь пів року. тільки через рік лікарі сказали скажуть який стан наскільки вони одужали й відновились фактично», – розповів батько Артема, Олег Роговенко.

Літак приземлився на сумське летовище о 15.05 – спочатку на борт піднялись медики і вирішували – чи залишати дітей в обласній лікарні Сум, чи, не спускаючи з літака, – переправляти до київської лікарні «Охматдит».

«Транспортування перенесли чудово, нормально показники тиску, показники пульсу, раді, що приїхали додому. – Тобто всі дітки залишаються у Сумах – так, так, залишаються», – повідомив нейрохірург обласної лікарні Леонід Горох.

«На даному етапі після транспортування всі діти стабільні. Одна дитина транспортується у відділення анестезіології та реанімації більше як для динамічного спостереження. Решта двоє дітей транспортуються до відділення нашої лікарні Сумської обласної, а далі вони підуть до відділення травматології», – додав дитячий анестезіолог Олександр Лобанов.

Нагадаємо, троє дітей з шести, які потрапили в аварію в Білорусі повернулися додому раніше. Двоє приїхали автотранспортом, одна дитина з батьками проїхала додому поїздом. У тій аварії, 13 травня, загинув13-тирічний сумчанин Владислав Кушніренко. Тоді мікроавтобус, у якому поверталися діти із Польщі, близько 7-ї ранку на ділянці автодороги «Кам`янець-Шерешево-Свіслоч» поблизу с. Мартинюки Брестської області, зіткнувся з навантажувачем місцевого жителя.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь