Сумський випуск тележурналу «Байки» презентували у кінопалаці “Дружба”

115-й випуск тележурналу «Байки» презентували у Сумах.  Це 12 кількахвилинних історій, відзнятих на різних сумських локаціях. Майже всі ролі у них зіграли сумські діти.  Прем’єра випуску відбулась сьогодні у кінопалаці «Дружба».

На презентацію юні актори приїхали лімузином, біля входу до кінотеатру їх зустрічав сніговик. Вік дітей, що взяли участь у зйомках – від 4 до 17 років.  Для 7-річної Злати зйомки у тележурналі – перший вихід на великий екран. Дівчина грала у ролику під назвою «Їсти подано». Згадує, як проходили зйомки: «Зупиняли камеру, казали, які слова треба говорити, вмикали камеру – я говорила»

9-річна Дар’я – пройшла кастинг  та відзнялась у серії «Пікнік».  Розповідає сюжет:  «Ми мали піти на пікнік. А я прийшла вся така гламурна, фен взяла з собою, праску на пікнік. А дівчата питають, навіщо тобі все це лохміття?»

А 11-річна Іванна вже спробувала себе у якості акторки – у попередньому випуску «Байок». Цього разу відзнялась у двох роликах«Тобі не одразу все буде даватися, а тільки через деякий час все вийде»

Інна Шелест, програмний директор:  «Це ще не велике кіно, це проба. Коли діти побачать себе на екрані і батьки зрозуміють, що у дитини все вийшло – тоді можна розвивати цей талант і  себе спробувати себе у великому кіно.

 Кастинг та зйомки сумського випуску «Байок» тривали 3 місяці – з вересня минулого року. За якими критеріями відбирали акторів – розповів автор сценарію Євген Контратенко  «Ми дивились, щоб дитина була такою, знаєте, єралашною, веселою , образною. Це кіно для дітей. Хотілося, щб були цікаві, смішні образи. “Байки” – це український аналог «Єралашу». По всіх містах України сьогодні та завтра проходять премєри “Байок”, Байки-Суми”, “Байки- Кривій Ріг”, “Байки- Кропивницький».

Наразі триває відбір юних акторів нового випуску байок. Його зйомки планують розпочати наприкінці лютого.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь