Сумські депутати додали грошей на висвітлення діяльності влади

Залишили залу через гроші. Це зробила одна з фракцій  на сесії Сумської міської ради. Своїм рішення 23 депутати з 34-х присутніх  підтримали виділення грошей для висвітлення діяльності структурних підрозділів мерії. Спочатку цей пункт із міської програми «Відкритий інформаційний  простір» хотіли викреслити – для окремих видів ЗМІ.

“Давайте ці гроші знімемо, переб’ється якось міська рада без висвітлення своєї діяльності. Телебачення якщо є теми і так прийде”, – говорить депутат Сумської міськради від Солідарності Дмитро Наталуха.

“Є гроші в програмі, гроші в бюджеті, але в загальному можна говорити про 1 мільйон гривень. Ще в інших виконавчих органах в бюджеті також ховають ці гроші, щоб нас не дратувати”, – говорить Андрій Крамченков.

“Рішенням було виділено 213 тисяч гривень, щоб заключити договори з телевізійними каналами, щодо того, щоб висвітлювати нашу діяльність. Стосовно того, що деякі  депутати покинули сесійну залу, це несерйозно, коли меншість ображається на більшість, що вона прийняла якісь не такі рішення. Це незрілість політичних сил”,  – говорить секретар Сумської міськради Андрій Баранов.

 У бюджеті міста на цей рік на присутність чиновників на сторінках газет і в ефірах телеканалів закладено 800 тисяч гривень. Нинішні 213 тис. грн – додаткові.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь