Сумська облрада звинуватила Конотопську мерію у мільйонних розтратах

Мільйони Конотопа. На сайті Сумської облради 2 серпня, з’явилась інформація про те що «За результатами ревізії міського бюджету Конотопа встановлено порушень на суму 4 мільйони 215 тисяч гривень». У статті йдеться про те, що перед членами тимчасової контрольної комісії виступив представник Держаудитслужби в Сумській області Дмитро Борозенець і доповів депутатам про численні порушення Конотопської мерії.

Говорить голова постійної бюджетної комісії Сумської облради Микола Березін:

«Комісія вчора лише послухала керівників відповідних департаментів, у тому числі керівника Фінансової інспекції за результатами їхнього аудиту. Аудит вони зробили за 2016-2017 рік по Конотопу. Цей матеріал тільки вчора я, голова бюджетної комісії, побачив, що такий аудит був. Тобто, його не надали в Обласну раду на розгляд комісії, але за результатами аудиту, звісно, виявлено фінансових порушень на загальну суму 4,2 мільйона гривень».

У приймальні Держаудитслужби телефоном нам повідомили, що пан Борозенець нині у відпустці і був викликаний з неї на один день тільки для того, щоб виступити перед комісією. Ми зв’язалися телефоном з начальником відділу аналізу та прогнозувань управління економіки Конотопської міськради Іриною Шванковою:

« Її, здається, вже оскаржували і вже суди проходили, і там уже не визнано, я не можу сказати за всіх, тому що перевіркою було охоплено коло розпорядників

Кор.: – Так, 7 об’єктів контролю було.

І.Шванкова: – Так вже подавали по судам і суди повигравали».

У Конотопській міськраді нам пообіцяли підготувати відповідь щодо оскарження результатів зазначеної перевірки.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь