Сумщину відвідала кандидатка в Президенти Юлія Тимошенко

Сумщину відвідала кандидатка в Президенти Юлія Тимошенко. Свій візит почала з Лебединщині – там вона зустрілась з мешканцями двох об’єднаних громад. У Сумах сьогодні вона взяла участь у підсумковій медичній раді – у статусі народної депутатки.

Приїхала Юлія Тимошенко на Tоyota Camry у супроводі Сумського міського голови Олександра Лисенка. Зустрічали її біля дитячої міської лікарні депутати міської та обласної ради від фракції «Батьківщина», чиновники, які курують медицину, та лікарі.

Підсумкова медична рада почалась після того як Юлія Тимошенко зайшла до зали. Тривала рада близько години, доповідали три спікерки. Народній депутатці і кандидатці у Президенти дали близько 40 хвилин.

 «Ми бачимо, що в зведеному бюджеті існує певна сума коштів на охорону здоров’я, вона вся збирається згідно реформи в єдиний фонд і ледве-ледве цих ресурсів вистачає на фінансування першої ланки»   – каже Юлія Тимошенко, народна депутатка України, кандидатка в Президенти України.

Після виступу Юлії Тимошенко медична рада завершилася. На заході, за нашими підрахунками, були присутні понад 200 людей – це представники лікарень міста.

«Які питання розглядали, які стосуються вас? – я розумію провокативність  питання але це наше добровільне рішення, ми прийшли послухати одного лідера політичних нам це цікаво було, а медична рада – Олена Чумаченко розказала про наші здобутки за рік нам було цікаво ці цифри подивитися» – сказав Юрій Кудрявцев, завідувач хірургічним відділенням.

 «Прийшли підвести висновки минулого року в галузі охорони здоров’я. Чесно для мене було новиною те, що буде Юлія Володимирівна. Ну послухали, цікаво, будемо робити свої висновки» – каже Інна Каменських, дільнична медична сестра.

За словами очільниці міського відділу охорони здоров’я Олени Чумаченко, медичну раду у Сумах проводять двічі на рік, у такому форматі – вперше.

 «Чи за планом пішла медична рада, бо було лише три спікери, власне ви, лікар ще виступала і, власне, пані Тимошенко? – враховуючі те, що відвідали нашу раду депутати Верховної Ради трошки ми змінили формат медичної ради як він проводиться зазвичай. – а зазвичай більше спікерів? – так, спікерів більше» – сказала Олена Чумаченко, в.о. начальниці міського відділу охорони здоров’я.

За словами заступниці голови обласної партійної організації «Батьківщина» Олени Дяговець, Юлія Тимошенко на Сумщину приїхала у статусі народної депутатки, а не кандидатки у Президенти, бо не відкрила поки виборчого фонду і не може агітувати.

Востаннє у Сумах публічно Юлія Тимошенко була у травні 2014 року. Також у статусі кандидатки на пост Президента України. Серед тих, хто зустрічав її на сцені, був її однопартієць Олександр Лисенко – нинішній Сумський міський голова.

Кандидатом у Президенти Центральна виборча комісія зареєструвала Юлію Тимошенко 25 січня. Її передвиборча програма складається з 5-ти блоків: йдеться про новий переговорний процес із Росією по поверненню Криму та Донбасу, написання нової Конституції з посиланням ролі прем’єр-міністра, в економіці кандидатка планує за 5 років довести середню українську заплату до рівня польської та зменшити удвічі ціни на газ.

 «Одне з головних гасел – це знизити ціну на газ, правда, вона доповнює, «на український газ» – оце вважають популізмом. З точки зору МВФ – це точно популізм, Але Тимошенко політик, і вона розуміє, що зараз половина населення, як мінімум, дуже не задоволена тарифною політикою і підвищенням ціни на газ і тому вона хоче це використати це на виборах. Президент у нас не відповідає за економічний розвиток, але в неї є частина економічної програми, своїх обіцянках виходить за межі повноважень Президента, так вона ж і пропонує – вона каже: я хочу стати не Президентом, а канцлером – сказав Володимир Фесенко – керівник Центру прикладних політичних досліджень «Пента» (м.Київ)

Це четверта програма від Юлії Тимошенко і третя як кандидата у Президенти: спроба стати Главою держави у неї були у 2010-му та у 2015-му. Юлія Тимошенко народилась у 1960 році, за освітою інженер-економіст. Із 1988 по 1996 працювала у бізнесі. У 1997 – займається політичною діяльністю. Працювала в Урядах Леоніда Кучми та Віктора Ющенка. Шість разів обиралась до парламенту. В 2011 році за звинуваченнями у нанесенні збитків Нафтогазу через договір про поставки газу з Росії потрапила до тюрми. Вийшла з неї у 2014-му – тоді справу закрили. Нагадаю, стартувала передвиборна кампанія 31-го грудня. Остаточний перелік зареєстрованих кандидатів у ЦВК має оприлюднити до 8-го лютого. Вибори відбудуться 31-го березня. Загалом станом на сьогодні на пост Глави держави балотуються 26 кандидатів.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь