Сумчани, яким нарахована субсидія, отримали платіжки за тепло з помилкою

У лютому за січень сумські субсидіанти отримали неправильні платіжки. Зокрема, у частині обов’язкового платежу за тепло. Валентина Комендант працює вихователем у дитсадочку. У квитанції за січень її обов’язковий платіж склав 935 гривень – це гроші за тепло в однокімнатній квартирі. Говорить Валентина Комендант:

 «Показую вам квитанцію: головне, що за опалення мені платити 1400 з лишнім, а субсидії мені нарахували аж 10 грн. 7 коп. Ви знаєте які були враження від цієї суми, звичайно».

Таких як пані Валентина у Сумах субсидію отримують близько 45 тисяч людей. Це ті, кому у квитанціях вписали подвійну плату, – розповіла заступниця директора міського департаменту соцзахисту населення Ірина Лагіренко:

«Коли ми зробили звіт за січень і направили таку інформацію на організації надавачів послуг і на організацію Розрахунковий центр, то при завантаженні, яким чином це відбулось я не можу сказати, відбувся, можливо збій в тому, що розміри обов’язкових часток були сплюсовані».

 Телефоном розповідає заступниця директора Сумського міського інформаційно-розрахункового центру Оксана Щербина:

 «Перевіряємо кожен особистий рахунок кожного жителя, якому призначена субсидія, на даний час проводиться звірка між розрахунковим центром, надавачами послуг і департаментом соцзахисту населення. У випадку некоректного відображення даних, а саме, обов’язкової частини платежу, відкоригована інформація буде відображена у квитанціях, які люди отримають у березні».

Ірина Лагіренко пояснила: хто користується субсидією з жовтня, їм розмір обов’язкового платежу можна сплатити у сумі грудня 2018 року. У разі відсутності довідки про обов’язковий платіж – отримати її можна у департаменті соцзахисту населення або в тепловій організації.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь