Сумчани стали переможцями відкритого чемпіонату області з дзюдо

Серед 40 комплектів нагород п’ятнадцять золотих медалей – на рахунку представників обласного центру.
Юні дзюдоїсти зібралися не лише для того, аби виявити найсильнішого з-поміж себе, а й вшанувати пам’ять героїв, які загинули в зоні АТО. Змагання присвятили пам’яті Героя України, полковника Олександра Аніщенка та капітана Максима Савченка.
Це не перші змагання, які проводить Федерація дзюдо спільно з благодійним фондом “САГАСІТАС-УКРАЇНА”. Філантропи обіцяють й надалі підтримувати подібні турніри.
Обласний турнір зібрав юних спортсменів не лише нашого краю, а також їх однолітків з Комсомольська на Полтавщині та Слов’янська Донецької області. Змагання проводилися вдруге і, схоже, вони набувають дедалі більшої популярності серед дзюдоїстів.
На змаганнях було розіграно 40 комплектів нагород у трьох вікових групах (від семи до 12 років). На чемпіонаті досить вдало виступили представники регіону – сумчани вибороли п’ятнадцять золотих нагород, охтирчани – дев’ять, ще п’ять здобули вихованці роменської школи дзюдо. Додамо, що вже 24 січня у Сумах відбудеться обласна першість, на якій дзюдоїсти боротимуться за право потрапити на чемпіонат України серед спортсменів віком до 18 років.