Сумчани програли миколаївським баскетболістам

Суми проти Миколаєва. Баскетбольний клуб «СумДУ» вдома приймав клуб «Ніко-баскет». Цим, здвоєним туром, сумська команда розпочала сезон у вищій лізі чемпіонату України.

У першій грі лідерство захопили сумчани: дев’ять-нуль. Перша чверть закінчилась за їх переваги у три очки. Але гості відновили рівновагу та у другій записали до свого активу ще двадцять один пункт. Відірватися суперникам один від одного не вдавалося – грали рівно. Але ще плюс п’ять очок від гостей та, як підсумок, перемога у грі – 64:68.

Друга гра розпочалась за переваги миколаївців – 18:21. Але, вигравши другу чверть, сумчани практично рахунок зрівняли – 35:36. Провалили захист у третій, пропустивши дев’ятнадцять очок та ще 22-а у заключній десятихвилинці. Це й призвело до другої поразки 63:77.

Серед сумчан, найбільше очок набрали капітан – Ігор Стародуб та новачок – Сергій Гущин. Найбільшу кількість підбирань назбирали Олександр Максименко та центровий – Олексій Ташкінов.

Наступний тур сумчани також прийматимуть вдома 11-12 листопада, де їх суперником стане «Золотий вік» з Кропивницького.