Сумчанки вибороли кубок у Литві

Сумські хокеїстки повернулись з Литви переможницями міжнародного турніру з індорхокею – кубок «Жалгіріс Оупен-2018» тепер зберігатиметься у музеї сумського хокею.

Вікторія Стеценко та Валерія Зайцева розповідають як відбувались змагання.

«У нас було тільки три гравця «Сумчанки» – дівчата молодіжної збірної їздили (основний її склад. Перший матч грали з Литвою (місцевим клубом) виграли 6:1 цю гру. Наступний матч був з Литвою, але бульш молодою командою – 8:3 був рахунок. Наступного дні ми зустрілися з «Мінськом» – з ними зіграли 3:3. Ми зайняли перше місце у своїй підгрупі і зустрілись з литовською командою і з ними зіграли 6:6 і по булітам вже виграли 3:1. Але матч був дуже складним – ми спочатку програвали 4:0. І вже ті вболівальники, які були не за нас вважали, що Україна не зможе здобути цей кубок і вони були щасливі, але стартоля не так як гадалося і ми здобули цю перемогу», – говорить Вікторія Стеценко.

Подруга дівчат по команді Юлія Шевченко отримала відзнаку «Кращий нападник турніру». Персональну відзнаку отримала і Валерія Зайцева – вона була визнана «Кращим молодим гравцем турніру».

«Це не одна моя заслуга, а всієї команди. Без них не було би і цієї нагороди», – говорить Валерія Зайцева.

Тренер команди Світлана Макаєва після турніру відправилась до Києва на нараду у національній федерації хокею на траві тож прокоментувала гру команди телефоном: «Результат перше місце для цього складу дуже високий. Як бачили, ми повезли омолоджений склад – сім гравців молодіжної збірної, яка представлятиме Україну через місяць. І три гравці «дорослої» «Сумчанки», які в рамках цього турнюра проводили підготовку до «Кубку європейських чемпіонів».

Турнір у Литві став для сумських хокеїст останнім у цьому році.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь