Сумчанки привезли з Мінська “срібло”

Сумчанки вибороли «срібло» шостого міжнародного турніру з хокею на траві серед ветеранів.

Змагання відбулись минулої суботи у Мінську. Учора команда повернулась додому.

За один день хокеїстки «з колес» зіграли чотири гри. У складі сумської команди ветеранів Ганна Гученко та Світлана Коломієць. Разом із ними до Білорусі їздили Олена Свістюр, Вікторія Козлова, Наталія Шутько та Наталія Кірюшко, Світлана Арутюнова та Ірина Шалигіна.

«Ми цілу ніч їхали. Зранку приїхали – у роздягальні переодяглись і зразу пішли на гру. Плюс ще погодні умови. А, я думаю, якщо враховувати, що ми їхали практично з однією заміною, а інші команди приїхали двома складами – то нам трішечки не вистачило кількості гравців», – говорить воротар сумської команди, майстер спорту міжнародного класу Ганна Гученко.

Із однією запасною на лавці сумчанки у групі перемогли команди Санкт-Петербурга та Мінська (5:1 і 3:0), у півфіналі по булітам обіграли команду Москви, а у головному матчі турніру поступились “Ритму” з Гродно (1:3). Повернувшись додому зі «сріблом», сумчанки покращили минулорічний результат – тоді вони були «бронзовими» призерками. Зараз планують 2019-тий рік. Наступного року у рамках святкування тисячоріччя міста Брест запланований ветеранський турнір.

«Всі задачі – на перше місце, але як пощастить. Як ми будемо працювати, готуватись, які будуть умови підготовки», говорить гравець сумської команди, майстер спорту міжнародного класу Світлана Коломієць.

Запрошення до Білорусі сумська команда ветеранів має.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь