“Сумчанка” зіграє на євротурнірі

Сьогодні хокеїстки МСК “Сумчанка” вирушили до Німеччини де у місті Гамбург позмагаються у за «Кубок європейських чемпіонів».

В дорогу дівчата відправляються зі спорткомплексу «Динамо». Вирушає до Гамбургу і кращий гравець чемпіонату України з індорхокею, який завершився у Сумах, Євгенія Мороз. Капітан команди розповіла про насій команди та про суперників на турнірі.

«Настрій, як завжди, бойовий, найкращий. Сподіваємось, що їдемо за медалями. На турнірі такого рівня, мабуть, легких ігор не буде взагалі. З командою з Росії ми не бачились декілька років з усім зрозумілих причин. Команда з Білорусі – як завжди буде складна гра. Тому, що ми дійсно часто з ними зустрічаємось і знаємо один одного дуже добре. А німкені – законодавці мод. Тому буде весело», – говорить Євгенія Мороз.

Чому команда вирушає заздалегідь і яку підтримку на трибунах матиме у Гамбурзі розповіла головний тренер команди Світлана Макаєва.

«Сьогодні команда вирушає тому, що ми не мали можливості тренуватися у залі. Ви знаєте, що у нас не було в цьому році жодного дня манежу. Велика подяка нашій обласні школі що вони нас на цей час пустили тренуватися. Тому, по-перше, дуже-довгий шлях до Гамбурга. Тому ми на один день зупинимося у Познані. І зіграємо там один товариський матч. А потім вирушємо до Гамбурга. В четвер у нас заплановане тренування. А у п’ятницю – два матчі вже розпочнуться. Команда їде з вболівальниками. На цей раз маленькими. Це вихованки нашої школи. Для них ми також запланували матчі – турнір в Гамбурзі. Там є шість команд які грають у вищій лізі. Дуже розвинута інфраструктура у Гамбурзі. І вони нам запропонували. І також вони по вболівають за нашу команду», говорить Світлана Макаєва.

«Сумчанка» розпочне виступ на турнірі 15-го лютого проти російського клубу «Дінамо-Елєкросталь». Крім того наші дівчата у групі зіграють з німкенями та білорусками. Завершиться турнір 17-го лютого.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь