Справу про смерть під тролейбусом в Зарічному суді Сум відклали через неявку свідка

На засідання не з’явився свідок – співробітник підприємства «Шляхрембуд».
«Сьогодні він повідомив, що перебуває за межами міста Суми у відрядженні і не може з’явитися, навіть повідомив про це суд. Інших свідків не викликав», – сказав прокурор Олександр Іваненко.
Суддя запропонував розглядати докази у справі – прокурор клопотав про першочерговий допит свідка – згідно порядку дослідження доказів.
«Доведення вини обвинувачених покладається на сторону обвинувачення – на прокурора. Якщо викликали свідка , і він не прийшов, – це не значить, що повинне зриватися судове засідання, тому треба змінювати порядок дослідження доказів», – задовольнив клопотання прокурора суддя Олександр Капкін.
Розгляд справи відклали до 12 лютого. Справу про смерть під колесом тролейбуса слухають третій рік поспіль. Аварія сталася 9 лютого 2016 року на проспекті Лушпи в Сумах – навпроти торговельного центру «Лавина». Тоді загинула 17-річна студентка училища мистецтв і культури Дар’я Кривцова. У справі троє обвинувачених. Це водій тролейбуса, начальник служби руху КП «Електроавтотранс» і начальник технічного відділу управління капітального будівництва та дорожнього господарства міської ради.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь