Слухали свідків у справі керівника фонду “Соцінвест”

У Зарічному районному суді міста Суми слухали свідків у справі керівника благодійного фонду «Соцінвест» Володимира Лазарєва. Сторони процесу допитували двох членів благодійного фонду, у користуванні яких знаходяться автомобілі – Mercedes та Nissan.

 “Хто на сьогодні є фактичним власником транспортного засобу? – «Соцінвест», – ви можете вільно користуватися вказаним автомобілем? – вільно це як? – переобладнати цей автомобіль, передати його іншій особі без відома фонду? – Ні” – відповів на запитання прокурора свідок Ілля Василега.

“Крім коштів вкладених в ремонт та коштів, які були заплачені за постановку авто на облік, ви ще Лазареву якісь кошти сплачували? – Ні. Довіреність тільки на право допомоги фонду і моєму управлінні” – відповів у суді свідок Олег Іваницький.

Нагадаю, прокуратура обвинувачує керівника фонду «Соцінвест» у зловживанні службовим становищем, а саме: продажу автівок, які фонд отримував безкоштовно. Йдеться про близько сотню машин, які Володимир Лазарєв не реєстрував в центрі МВС. Збитки завдані діями керівника фонду за несплату мита  – понад 1 млн.грн. Якщо вину чоловіка доведуть йому загрожує до 6 років позбавлення волі. 20 лютого об 11.00  суд продовжить слухати свідків у справі Володимира Лазарєва.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь