Розпочалась реєстрація абітурієнтів на ЗНО-2019

Сьогодні стартує реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання – 2019 року. Триватиме подання заявок півтора місяця, до 25-го березня.

Цього року абітурієнти складатимуть іспити з 11 предметів:

21 травня – математика, 23 травня – українська мова і література, 27 травня – іспанська, німецька та французька мови, 28 травня – англійська мова, 30 травня – фізика, 4 червня – історія України, 6 червня – біологія, 11 червня – географія, 13 червня – хімія.

Додаткову сесію проведуть – з 26 червня до 12 липня. За інформацією кураторки Сумської області ХРЦОЯО Валерії Ханікової,  в області 4,5 тисячі випускників, у Сумах – 1200. Про цьогорічні нововведення розказав директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

“В цьому році діє нова вимога, яка забороняє абітурієнтові користуватися мобільним телефоном на пункті тестування. Про що йде мова? Я заходжу на пункт тестування, скажімо у сумський університет, переступаю поріг. До початку тестування в мене ще є 40 хвилин і я можу говорити телефоном – то так було раніше. В цьому році переступивши поріг абітурієнт не має права користуватися телефоном. Здавалося б дрібниця, але ми дуже боїмося, що ми багатьох абітурієнтів е дорахуємося і вони просто не дійдуть до аудиторії “, – каже Олександр Сидоренко.

Як розповів заступник директора українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко серед нововведень – цього року можна скласти ЗНО з допомогою комп’ютерної техніки, що відтворює текст. Скласти ЗНО у такому вигляді абітурієнти нашої області зможуть у Харкові. В минулому році іспити з використанням шрифту Брайля складала одна людина.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь