Розгляд справи депутата облради відклали, бо він на лікарняному

Зарічний районний суд переніс засідання на якому мав розглянути протокол, що склали на депутата Сумської облради Володимира Поцелуєва. Зробили це через те, що Володимир Поцелуєв знаходиться на лікарняному.

Поцелуєв в категоричній формі відмовився отримувати повістку про що складено відповідний акт, але через канцелярію суду надійшли відповідні клопотання від вас, як захисника про відкладення розгляду справи, що мені дає підстави вважати, що Поцелуєв у нас все таки знає про те, що сьогодні відбувається  судове засідання” – сказала Ірина Клімашевська, суддя Зарічного районного суду. 

“О 14-й годині 6-го числа він мені зателефонував і повідомив про те, що він знаходиться на стаціонарному лікування в комунальному закладі Сумська міська лікарня. Він мені повідомив, що він хоче приймати участь у судовому засіданні, надавати докази, допитувати свідків, вивчати матеріали справи” – сказав Олег Лопаткін, захисник Володимира Поцелуєва.

Засідання в Зарічному районному суді відкладають втретє, минулого разу зробили це через те, що за словами захисника Володимир Поцелуєв знаходився у відрядженні. Наступне засідання призначили на 22 лютого.  Нагадаю, 27 грудня   патрульні зупинили автомобіль, за кермом якого був Володимир Поцелуєв. Патрульні запропонували водію пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння, той погодився на медичне обстеження. Лікарський висновок зафіксував у нього стан алкогольного сп’яніння.  Тоді патрульні склали на водія адмінпротокол.  Якщо у суді вину чоловіка доведуть, йому загрожує штраф – 10 тисяч 200 гривень з позбавленням права керувати автомобілем впродовж року.

Додам, Володимир Поцелуєв  – депутат  Сумської обласної ради сьомого скликання, обирався за списками Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», є членом цієї партії, він медик за фахом, із 2003-го року працює головним лікарем Сумської центральної районної лікарні.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь