Реєстрація на основну сесію ЗНО-2019 стартує завтра

Від завтра стартує реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання – 2019 року. Триватиме подання заявок півтора місяці, до 25 березня. Іспити складатимуть з 11 предметів, починаючи з 21 травня до 13 червня. Перевірити свої знання випускники зможуть на пробному ЗНО, за півтора місяці. Реєстрація на нього закінчилась минулого тижня. Про її підсумки у Сумах розповіла начальниця управління освіти і науки Сумської міськради Антоніна Данильченко:

« Зареєструвалося 1147 випускників, станом на 31 січня. Всього у нас 1217 у місті Суми випускників шкіл міста, враховуючи ліцеї і враховуючи гімназію для обдарованих.»

Валерія Ханікова, куратор Сумської області Харківського регіонального Центру Оцінювання Якості Освіти розповіла про підсумки реєстрації на пробне ЗНО в області:

 «У Сумській області зареєстровано випускників закладів загальної середньої освіти 4,5 тисячі осіб. Якщо ми говоримо про реєстрацію на пробне ЗНО, то ми можемо назвати загальну кількість учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання: на пробне ЗНО у Сумській області зареєстровано трохи більше ніж 5 тисяч учасників».

Нагадаємо, минулого року пробне ЗНО на Сумщині складали на кількасот осіб більше: близько п’яти тисяч восьмиста.

У цьому році буде два пробних тестування. Перше відбудеться 16 березня – з української мови та літератури. Друге за тиждень, 23 –го березня: це один із 10-ти предметів, на вибір випускника. Вартість одного предмету – 132 гривні. За три тижні, 25 лютого майбутні абітурієнти зможуть на своїх особистих сторінках отримати запрошення-перепустку. В ній буде зазначено, де відбуватиметься пробне ЗНО.

Також, за інформацією Антоніни Данильченко, сумські випускники зможуть безкоштовно перевірити свої знання. На базі Сумських ВУЗів 23-лютого та 2-го березня відбудуться безкоштовні пробні тестування. Зареєструватися на них випускники можуть у своїх навчальних закладах.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь