Ретро-фестиваль відбудеться цими вихідними у Сумах

«Старими вулицями нового міста Суми». Таку назву має ретро-фестиваль, який відбудеться цими вихідними в обласному центрі. Це – один із проектів-переможців громадського, або партиципаторного бюджету минулого року. На його реалізацію з міського бюджету виділили 186 тисяч гривень. Триватиме фестиваль два дні: у суботу, 22 вересня відбудуться безкоштовні екскурсії історичними місцями – на проспекті Шевченка, вулиць Горького та Троїцькою. Записатись на них можна за телефоном: (0542) 679 839

Основна локація ретро-фестивалю буде знаходитись у дитячому парку «Казка». У неділю, 23 вересня з 10.00 там працюватимуть історичні  арт-об`єкти з  фотозонами. Також відвідувачі зможуть побувати на майстер-класах із витинання, малювання та гончарства і долучитись до створення «Листа мрій» – з ідеями для покращення міста. Завершиться ретро-фестиваль святковим концертом.

 Автором ідеї проведення такого фестивалю стала сумчанка Галина Ігнатьєва: « Дізналася, що саме в цьому році виповнюється 250 років від того моменту, коли на першій карті міста нашого з`явилась ця територія – від Псільської до Горького, а назву вона мала Суджанська, території, яка мала назву «Нове місто». І, хотілось би, щоб у житті історія мала своє майбутнє і молодь повинна знати, шанувати, підтримувати цю нашу історію»

Ретро-фестиваль – це четвертий проект громадського бюджету, який реалізують цьогоріч. Усього до кінця цього року за рахунок міського бюджету мають реалізувати 18 минулорічних проектів-переможців. На це передбачено 9 мільйонів гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь