Ремонт покрівлі будинка на вулиці Кондратьєва 165/10 мають закінчити до кінця тижня

Ремонт покрівлі у будинку по вулиці Кондратєва 165/10 у Сумах мають завершити до кінця цього тижня. Такий термін озвучив директор Департаменту інфраструктури Григорій Яременко сьогодні вранці під час апаратної наради у міській раді. Йдеться про багатоповерхівку, яка майже два місяці живе без даху.

У жовтні у цьому будинку демонтували стару покрівлю, нову не встановили. Через опади у тутешніх квартирах почали руйнуватися стелі та перекриття.

ОЛЕКСАНДР БЕЗВЕРХИЙ МЕШКАНЕЦЬ БУДИНКУ

“У нас була розкрита стеля, вірніше був знятий дах і нічим не покритий, лише гідробарєром. І коли пішов сніг з дощем, і під вагою снігу і дощу гідробарєр провис, і потоки води пішли нам на стелю у квартири, – розповідає Олександр Безверхий, мешканець будинку.

“Сильний потоп був, тому не знаю як це відобразиться на цілісності нашого будинку, реально в шоці. Ми не очікували, що буде не просто капати, а вода текла як із крана,” – каже мешканка будинку Галина Золовкіна.

Гроші на капітальний ремонт покрівлі візьмуть міського бюджету, вартУють роботи 1 мільйон  200 тис. гривень.  Їх виконує , за договором з Департаментом інфраструктури  сумський підприємець Анатолій Калашніков. Роботи на даху будинку мали закінчити 30 листопада. Виконавець робіт спілкуватися на камеру відмовився, чому не вкладаються у графік розповів директор Департаменту інфраструктури :“Були проблеми з поставкою матеріалів. Після того як матеріал був получений на сьогоднішній день приблизно 80% по першому підїзду, і десь 50% по другому і третьому. Підрядчик запевняє нас, що роботу будуть виконані на цьому тижні, до п’ятниці роботи він закінчить”. 

Будинок у якому ведуться роботи, це території колишнього війського містечка, у комунальну власність його взяли 7 років тому.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь