Приймальне відділення відремонтували у Сумській міській дитячій лікарні

Приймальне відділення у Сумській міській дитячій лікарні здали після ремонту. Його розпочали у квітні цього року. 2 млн 850 тисяч гривень виділив благодійний фонд «Технологія».

За словами завідуючої відділенням Яни Подвесько, у середньому щодня тут приймають до 30 дітей, у період сезонних захворювань – близько 60.

«Діти поступають на пост чергової медсестри, де медсестра надає допомогу, ми оцінюємо з лікарем, ми вимірюємо всі дані по дитині й на фоні цього якщо у нас великий є обсяг дітей, зроблено 1 та 2 бокси. 1-й бокс – для прийому дітей з кишковою патологією і бокс №2 – для дітей з респіраторною патологією. І щоб хотілося за прилеглу територію стосовно під’їзду швидкої допомоги. Це якби основне прохання», – розповіла Яна Подвесько.

Ремонт відділення та входу розпочали у середині квітня. За словами завідуючої відділенням востаннє капітальний ремонт цього приміщення робили 20 років тому.

«Ми тут повністю замінили електропроводку, повністю всю розводку опалення, водопостачання з каналізацією, замінили нову стелю підвісну, все відділення повністю обшите гіпсокартонною плитою пошпакльовано, пофарбовано, в деяких містах застосована плитка для того, щоб зміцнити строк експлуатації», – розповів виконавець робіт Олександр Руденко.

З міського бюджету близько 800-та тисяч гривень виділили на облаштування стоянки та зупинки біля центрального входу у лікарню. Для під’їзду швидких у приймальне відділення дорогу не ремонтували.

«Тут зроблений ямковий ремонт і капітальний ремонт обов’язково буде зроблено у наступному році», – повідомив міський голова Сум Олександр Лисенко.

Всього ж за словами міського голови цьогоріч на ремонт та обладнання для міської дитячої лікарні виділили 6 мільйонів 280 тисяч.

“Дуже хочеться звернути увагу, і все так залучити меценатів, інвесторів для водно-лікувального комплексу, який ми плануємо декілька років, проект якого був також завершений в цьому році. \Це приміщення біля якого ми зараз знаходимось двоповерхове приміщення, де зараз знаходиться денний стаціонар дитячої поліклініки №1. Ми плануємо в даному приміщенні відкрити великий водолікувальний комплекс для реабілітації дітей з обмеженими вадами фізрозвитку, а також для профілактики дитячої інвалідності”, – зауважила заступниця головного лікаря  дитячої лікарні Вікторія Бугаєнко.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь