Прокуратура вручила підозру заступнику начальника Управління капітального будівництва Сумської міськради

Прокуратура Сумської області повідомила про підозру заступнику начальника Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міськради. Чоловіку закидають неналежне виконання своїх посадових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки.

Акти було підписано заступником начальника управління капітального будівництва як представником замовника, а також як особою, яка відповідала за технічний нагляд під час виконання робіт. Надалі, на підставі цих актів, на рахунок товариства було перераховано близько 5 млн грн за виконані роботи. Однак, як з’ясувалось після проведення експертизи, роботи виконані не в повному обсязі та з використанням не відповідних матеріалів. Ми вважаємо, що це через неналежне виконання своїх обов’язків заступником начальника управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради, було допущено, фактично, безпідставне перерахування 850 тис. грн на рахунок товариства”, – каже прес-секретарка прокурора Сумської області Наталя Науменко.

Якщо провину чиновника доведуть, йому загрожує від 2 до 5 років позбавлення волі. Ім’я цього чоловіка у прокуратурі не називають. Йдеться про ремонт дороги на вулиці Римського-Корсакова в Сумах. Його виконували у 2016 році на замовлення управління капітального будівництва міської ради.

За інформацією порталу “Є-дата”, підписував акти виконаних робіт із товариством «Суми-Сервіс-Буд» головний спеціаліст управління. Телефоном начальник управління Віталій Шилов нам повідомив, що відстороняти від обов’язків свого підлеглого не буде.

“Я, наприклад, у своєму заступнику впевнений. Ніяких порушень з його сторони, я більше, ніж впевнений, там немає”, – каже Віталій Шилов. 

Нагадаємо, директору товариства «Суми-Сервіс-Буд», який ремонтував дорогу, Олександру Шевченку обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання 23-го жовтня минулого року. Прокуратура підозрює чоловіка у присвоєнні 850 тисяч гривень під час будівництва дороги на вулиці Римського-Корсакова. Якщо провину чоловіка доведуть, йому загрожує до 12 позбавлення волі. Тоді адвокат підозрюваного Юрій Ломака сказав, що,  цитую, єдиним документом на який спирається слідство, – це є експертиза, що була проведена прокуратурою

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь