Про обласний бюджет говорили на UA: СУМИ

23 листопада в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Сумщини телеканалі UA: СУМИ звітував голова постійної комісії з питань бюджету соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Сумської обласної ради Микола Березін.

До участі в ефірі також були запрошені: Віктор Бобиренко, експерт Бюро аналізу політики та Андрій Крамченков, депутат Сумської міської ради, член суміжної комісії в Сумській міській раді.

У своєму звіті Микола Березін прокоментував ситуацію з наповненням бюджету:

«Наша комісія аналізує виконання бюджету за галузями. Беремо основне джерело надходжень у місцевий бюджет – податок на доходи фізичних осіб. Це лакмусовий папірець того, що відбувається з економікою, з робочими місцями. Один приклад: раніше промисловість давала найбільше. Цього ж року за 9 місяців вона дала 575 млн грн. А найбільше – 832 млн грн – дала бюджетна сфера. Це все, що треба знати про нашу економіку».

Питання щодо плати за землю чиновник прокоментував так:

«Ми сьогодні ввели один із показників – це віддача з одного гектара землі. Якщо у Сумському районі до 700 грн платять з гектара у бюджет області, то є райони, які платять у два, а то й у три рази менше. І ці ж райони потім просять у нас гроші на зарплати. Так не має бути».

Повний випуск програми «Звіти. Наживо» можна переглянути за посиланням.

У заключному випуску програми #Звіти_наживо у прямому ефірі філій Суспільного звітуватимуть мери обласних центрів за 2018 рік.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь