Порушення передвиборчої кампанії з боку кандидатів у депутати виявили спостерігачі


Порушення з боку кандидатів у депутати виявили спостерігачі від громадянської мережі «Опора». Стосуються вони агітаційної кампанії перед першими місцевими виборами об’єднаних територіальних громад Сумщини. Про це сьогодні на прес-конференції розповіла координатор спостереження від громадянської мережі «Опора» Ірина Стегній:  «В основному, кандидати не подають примірники своїх агітаційних матеріалів у територіальні виборчі комісії, що вони мають робити. Також кандидати не пишуть на своїх примірниках агітації вихідні дані. Тобто тираж, відповідальний за випуск і де було надруковано. Навіть якщо кандидат роздрукував свої агітаційні листівки у себе вдома на принтері – вихідні дані повинні бути обов’язково, тоді вказується, що це на своєму обладнанні, наприклад, зроблено. Також, це розміщення агітації в неналежних місцях, ну там на заборах, на магазинах, в місцях скупчення людей» .

Заступник начальника ГУ Нацполіції в Сумській області Володимир Бабич зазначив, що правоохоронці не займаються спостереженням на виборах:  “Ми забезпечуємо, згідно функціональних обов’язків, охорону публічної безпеки і порядку. Цим також ми займаємось і під час виборів у цьому році.”

Нагадаю, на Сумщині створено 13 об’єднаних територіальних громад. Вибори депутатів сільських, селищних та міських рад та відповідних сільських, селищних та міських голів у таких громадах відбудуться 18 грудня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь