Перехід вулиці С. Табали: люди порушують правила через відсутність розмітки

Дорожнє покриття на Сергія Табали відремонтували близько року тому. А розмітка на місці, де люди найчастіше переходять дорогу, не з’явилася.

Мешканець вулиці С. Табали Олексій Масюченко розповідає: щодня спостерігає порушення правил дорожнього руху: «Діти ідуть щодня в школу, в садочок, і потрапляють в таку ситуацію, коли автомобілі можуть їх збити. Ми хотіли б, щоб нам зробили цей перехід, неодноразово зверталися до влади. Щоб перейти тут дорогу, людям треба йти 2 кілометри або порушувати правила дорожнього руху», – розповів

Для вирішення даної проблеми Олексій реєстрував відповідну петицію на сайті Сумської міської ради. Вона набрала 92 підписи з 250 необхідних, тож не була розглянена.

Тоді, зібравши 35 підписів серед сусідів, Олексій звернувся до міської влади з відповідним зверненням. У листі-відповіді в липні повідомили, що розробили проект організації дорожнього руху і направили для розгляду виконавчому комітету. Лист підписаний начальником  управління капітального будівництва Віталієм Шиловим.

На місце Олексій викликав патрульних – щоб зафіксували порушення правил дорожнього руху.

«У невстановленому законом місці санкція статті передбачає накладення стягнення або у вигляді попередження або 51 гривні. Ми постараємось допомогти громадянину, відреагувати на звернення, але патрульна поліція не має компетенції наносити розмітку чи встановлювати дорожні знаки», – розповів капрал поліції Ігор Шептуля.

Регулювання  розміток та встановлення знаків відбувається на основі схеми, затвердженої виконкомом, говорить начальник підприємства «Шляхрембуд».

 «Органи поліції готують приписи на замовника, зокрема на Шилова, ті нам передають, і тоді через рішення виконкому організовують додатковий знак або перехід, особливо перехід, тому що це пов’язано з життями», – пояснив начальник Олександр Вегера.

Сьогодні ж коментувати цю ситуацію начальник управління капітального будівництва Володимир Шилов відмовився без пояснення причин.

 «Там є якраз доріжка біля озера Дуровщини. Люди звернулися, я сказав, хай вони напишуть листа, ми опрацюємо обов’язково це питання. Немає проблеми на цьому місці зробити перехід», –  прокоментував заступник Сумського міського голови Володимир Войтенко.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь