Оприлюднили схеми підвезення дітей до опорних шкіл Сумщини

Від 15-ти до 30-ти хвилин. За такий час мають, за нормативами, довозити дітей до шкіл у селах області. Про це нам повідомила директорка обласного департаменту освіти Вікторія Гробова.

Наразі на сайті департаменту оприлюднили схему підвезення дітей до опорних шкіл  Сумщини. Ми дізнались подробиці того, як доправлятимуть учнів Великочернеччинської школи на уроки.

 Марія навчається в опорній школі. Живе за 3 км – у селі Липняк. До навчального закладу разом із молодшою сестрою добирається шкільним автобусом. Ним же повертається додому після уроків.

Буває, що ми разом, а буває – ні. Тому, що в мене також є гуртки свої і я можу не встигати, тому що він виходить в три годин, а гуртки до півпятої, або до чотирьох. І в нас запитують про наші гуртки, по яким вони дням йдуть, щоб знали нас чекати або ні” – каже Марія Бацман, школярка

У Великочернеччинській школі навчається 378 дітей, кожен 6-й учень потребує організованого підвозу. Шкільний автобус цього навчального закладу буде довозити 54 дитини, працюватиме він по двух напрямках та доставдятиме учнів з 4-х населених пунктів, а саме: Хомине, Липняк, Битиця та Пушкарівка. Іще семеро учнів – із села Вільшанка – до Великочернеччинської школи доїжджатимуть рейсовим автобусом. Після уроків додому їх везтимуть шкільним.

Виїжджаємо ми о 6.50 забираємо Пушкарівку та Битицю привозимо ми дітей о 07.45, потім їдемо на Хомине і привозимо дітей на 8.30, хвилин у 20 ми вже в школі. Взимку були незручності – дороги погано чистять є таке, що не доїжджаємо ми” – каже Сергій Іващенко, водій шкільного автобуса. 

Підвозять дітей до опорної школи не лише у Великій Чернеччині. Всього по області до опорних закладів середньої освіти організовано підвозиться  понад дві тисячі учнів із майже півтори сотні  населених пунктів.

Такі схеми розроблені під кожну опорну школу де ми бачимо  скільки і як схеми підвозу, через які села проїжджає автобус. По нормативам учні початкової школи повинні підвозитись не більше 15-ти хвилин, а старша школа не більше 30-ти хвилин” – каже Вікторія Гробова, директорка департаменту науки і освіти Сумської ОДА.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь