Охтирчани перемагають Тернопіль

Охтирський «Нафтовик-Укрнафта» переміг однойменний клуб з Тернополя. Команди зустрілись у матчі 16-го туру, чемпіонату України першої ліги.

Охтирчани приймали вдома аутсайдера з Тернополя, які займають 18-ту позицію у таблиці. Але «нафтовики» грали без дискваліфікованого Євгена Лозового. Забити швидкий гол командам не вдавалося. Перший небезпечний момент стався на 16-й хвилині. Відповідали атаками по воротах і гості але безрезультатно. У другому таймі, через травму, не вийшов Євген Пасіч, замість нього на полі з’явився Владислав Войцеховський. І вже перша атака охтирчан закінчилася з результатом. Відзначився Олександр Логінов, з вдало розіграного кутового. Але гості відповіли контратакою, на 66й хвилині – Гром’як був першим на добиванні. Охтирчанам вдома потрібно було здобувати три пункти, тож рівний рахунок вони намагалися переломити на свою користь. Моменти мали Войцеховський, Черній та Геннадій Пасіч. Але забив переможний гол, на 86-й хвилині, Олександр Лапін.

Після перемоги з рахунком 2:1, підопічні Володимира Книша займають п’яту сходинку, маючи 27 пунктів в своєму активі. П’ятого листопада охтирчани зіграють в гостях з ковалівським «Колосом».