Нову очільницю освіти області призначили на Сумщині

Конкурс на посаду директора Департаменту освіти виграла Вікторія Гробова, 46 років. Має 2 освіти – педагогічну та юридичну. Є нинішнім депутатом міської ради від «Солідарності», очолює депутатську постійну комісію з житлово-комунальних питань. До призначення працювала у Сумській філії Харківського Національного університету внутрішніх справ, жінка є професор кафедри юридичних наук.

Може викладання я і не встигну, то воно відміниться з 1 вересня. Комісія, да, поки що залишиться. Комісія – це же не на постійному місці, скажем так, працювання, це ж громадське навантаження, тож подивлюся як це буде. Плани – це реформування початкової школи“, – сказала Вікторія Гробова.

За минулий рік Вікторія Гробова задекларувала майже 182 476 грн зарплатні, отриманої за основним місцем роботи і за сумісництвом; іще майже 982 тис. заробив чоловік-підприємець та 73 тис. 357 грн – донька.

У володінні нового директора Департаменту освіти Сумської обласної державної адміністрації 3 квартири загальною площею 242 кв. метри (одна з них – у Києві); будинок на 27 кв. метрів у Сумах, а також дві земельні ділянки – 10 соток і 1 сотка, і для садівництва 6 соток у селі Сад.

У родині дві машини: Wolksvagen Passat  2005 року випуску, ним володіє Вікторія Гробова – та Toyota Corolla 2016 року, вона записана на доньку.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь