На UA: СУМИ звітуватимуть про обласний бюджет

Цієї п’ятниці, 23 листопада, о 19:20 у прямому ефірі Суспільного мовника Сумщини, телеканалі UA: СУМИ, відбудеться дев’ятий випуск #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за формування бюджетів міст та областей.

Голова постійної комісії з питань бюджету соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Сумської обласної ради Микола Березін розповість про результати виконання попереднього та готовності нового бюджетного документа на наступний рік.

Команда Суспільного поставить запитання про стан виконання бюджетних програм, результати та джерела наповнення бюджету, зміни, які сталися із бюджетом завдяки процесам децентралізації, заплановані бюджетні програми та програми розвитку, бюджет участі.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Березіна та протягом прямого ефіру за телефоном студії (0542) 617-107.

У заключному випуску програми #Звіти_наживо у прямому ефірі філій Суспільного звітуватимуть мери обласних центрів за 2018 рік.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь