На UA: СУМИ показуватимуть лекції проекту “WiseCow”

У неділю, 20 травня, о 17:45 в ефірі регіональних телеканалів Суспільного стартує перший курс із циклу відеолекцій від проекту “WiseCow“. Відеолекторій “100 років української історії за 100 хвилин” складається з 11 лекцій і охоплює період української історії з 1917 по 2017 роки. Читає курс доктор історичних наук, завідувач відділу новітньої історії та політики Інституту історії України Національної Академії наук України Георгій Касьянов.

Окрім “100 років української історії”, на глядачів чекають цикли “100 років” про українське мистецтво та кіно, а також історії 10 жінок, які творили й змінювали мистецтво. Ще один не менш цікавий цикл, який зможуть побачити глядачі, – “Голлівудський ренесанс”, про голлівудське кіно 60-х – 90-х років.

“Такий формат програм, де в короткій та доступній формі глядачеві розповідають про історію і літературу України, світове та українське мистецтво й кіно, замало представлений на українському телеринку. Зазвичай, комерційні компанії більше зосереджені на контенті іншого типу, а Суспільне мовлення, своєю чергою, має виконувати просвітницьку функцію. Тож відеолекторій є цікавим для Суспільного форматом, завдяки якому освітні матеріали стануть доступніші нашим глядачам”, – розповіла директорка департаменту програм ПАТ “НСТУ” Юлія Гриценко.

Таке бачення просвітницького контенту збігається і з думкою голови правління громадської організаціїї “WiseCow” Олександри Малевич:

“Ми у WiseCow спостерігаємо за появою нових проектів на “Суспільному” й хотіли б стати частиною мовлення оновленого формату. На глядачів чекають короткі лекції, які допоможуть у зручному форматі – всього за 10-15 хвилин – дізнатися більше про культуру, історію та мистецтво. Наша мета – зробити освіту максимально доступною та зрозумілою для аудиторії. Тож разом із “Суспільним” сподіваємося зробити ще один крок для популяризації знань не тільки про українську, а й про світову культуру”.

Згодом відеолекторій від WiseCow покажуть і на телеканалі UA: КУЛЬТУРА.

Нагадаємо, що з 28 квітня в ефірі регіональних філій Суспільного виходить курс лекцій від освітнього проекту “EdEra” – просвітницькі міні-лекції на різні теми, розроблені однойменною студією онлайн-освіти.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь