На Сумщині виявили порушення на виборчих дільницях


Порушення з боку виборчих комісій та кандидатів у голови та депутати об’єднаних територіальних громад. Про те, як проходила агітаційна кампанія напередодні виборів, що відбудуться 18 грудня – сьогодні на прес-конференції розповіла координатор спостереження від громадянської мережі «Опора» Ірина Стегній. Вона говорить, що у селищі Дружба дільничні виборчі комісії знаходиться в не опалювальних приміщеннях. Наприклад, одна із комісій – у приміщенні колишнього клубу, воно не опалюється – комісія не працює. Така ж ситуація у Середино-Будському районі. Іван Анатолійович Ігнатьєв , голова Миколаївської селищної ради, розповсюджує листівки без вихідних даних.

Іван Ігнатьєв, Миколаївський селищний голова, повідомив, що у його листівках все відмічено.

Михайло Єременко, голова Дружбівської селищної виборчої комісії, повідомив, що на даний час будинок, де розміщена виборча комісія опалюються.

Надія П’ятниця, голова Зноб-Новгородської селищної виборчої комісії, Середино-Будського району, розповіла, що у селищі – дві дільниці. Одна знаходиться в будівлі школи, інша – у приміщені клубу. Всі опалюються.

Нагадаю, на Сумщині створено 15 об’єднаних територіальних громад. Вибори депутатів сільських, селищних, міських рад та відповідних сільських, селищних, міських голів відбудуться
у 13 з них. У Річківській сільській громаді – виборів не буде, бо не зареєструвався жоден кандидат. Там вибори відбудуться наступного року. Тернівська участі не братиме так вирішила ЦВК через те, що вона створюється із сільрад, що знаходяться в суміжних районах.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь